Jídlo, obzvlášť to sladké mám moc ráda a jsem ráda, když vymyslím nějakou zdravější, vyváženější variantu. Tohle se mi hodně povedlo ! :) Luštěniny mají celkem neutrální chuť a jsou skvělé i do dezertů, můžete vyzkoušet.
8 malých kousků
200 g vařené nebo konzervované cizrny
40 g vanilkového proteinu
1 banán
1/2 kypřícího prášku
2 pl javorového sirupu
špetka soli
30 g hořké čokolády
POSTUP:
1. Rozpálíme si troubu na 180 °C
2. Všechny ingredience (mimo čokolády) rozmixujeme dohladka
3. Vmícháme kousky čokolády a dáme placičky na plech s pečícím papírem
4. Pečeme na 180 °C zhruba 15 minut.
Právě jsem dopekla a sušenky jsou naprosto luxusní!! :) příště vyzkouším přidat i nějaké ořechy. Děkuji moc za ty skvělé recepty Maruško :).
OdpovědětVymazatJe to bomba! Az me to prekvapilo,jak jsou dobre :) Diky za recept,urcite budu pect casteji :)
OdpovědětVymazat404167A20E
OdpovědětVymazatTakipçi Satın Al
3D Car Parking Para Kodu
Erasmus
PK XD Elmas Kodu
Türkiye Posta Kodu
OdpovědětVymazatAuf https://csvisor.de/ findet man praktische Ansätze für Webapplikations-Pentest nach OWASP-Methodik. Dabei wird die Prüfmethodik Schritt für Schritt umgesetzt, um Schwachstellen gezielt zu identifizieren. Es zeigt sich, dass automatisierte Tools wie Burp Suite und Nikto in Verbindung mit manuellen Tests einen umfassenden Einblick bieten. Im Jahr 2024 fordern viele Unternehmen eine regelmäßige Cybersecurity weiterbildung, um aktuellen Angriffsszenarien gewachsen zu sein.